×

JAK ZOBACZYĆ PROJEKTY

1 Zaloguj się lub stwórz nowe konto
2Przejdź w zakładkę dla architekta
3 Ciesz się Darmową zawartością

Jeżeli nadal masz problem, proszę poinformuj nas wysyłając maila na adres w.zawiasa@bisagra.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY:

PON-PIĄ 9:00 - 17:00
SOB - 9:00 - 14:00

ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH DANYCH?

UTWÓRZ KONTO

O nas

Bisagra Studio

Bisagra Studio to firma stworzona przez ludzi z pasją która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych trendów w obszarze wykończenia i wyposażenia wnętrz. Nasze działania charakteryzuje profesjonalizm i rzetelność, co pokazują nasze realizacje. Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie o czym przekonali się nasi klienci którzy nam zaufali.
Początki firmy sięgają 2009 roku kiedy to zaczęliśmy zbierać pierwsze doświadczenia na rynku materiałów wykończeniowych. Doświadczenie zdobyte u renomowanych ogólnoświatowych producentów płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienkowego zaowocowało powstaniem w 2016 roku Bisagry. Etapem przełomowym było nawiązanie współpracy z największymi hiszpańskimi i włoskimi producentami płytek. Świat włoskiego designu wyznaczył nam kierunek działalności.
Dostarczamy naszym klientom niepowtarzalne, oryginalne i wysokojakościowe produkty znanych na całym świecie marek takich jak Caesar, Colli, Vallelunga, Grespania i wiele innych. Nasi dostawcy nie odtwarzają trendów oni je wyznaczają, my także tym się kierujemy. Wnętrza tworzone z pomocą naszych produktów są oryginalne i ponadczasowe, duża ilość wysublimowanych detali sprawia że klienci za każdym razem odkrywają na nowo swoją życiową przestrzeń.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oprócz designu najistotniejsze dla nas są właściwości techniczne oraz parametry jakościowe oferowanych przez nas produktów.
Posiadamy w ofercie innowacyjne płyty wielkoformatowe tzw. "spieki kwarcowe" o maksymalnym formacie 320x160 cm, które z powodzeniem są stosowane jako okładziny ścienne, podłogowe, elewacyjne, a także jako blaty kuchenne! Sprzedajemy także systemy tarasów wentylowanych na płytach gresowych o grubości 2 CM i formacie 120x120 cm!!
Inwestorze, Architekcie jeśli chcesz stworzyć niebanalne, oryginalne wnętrze z zastosowaniem produktów najwyższej jakości w rozsądnej cenie zapraszamy do kontaktu.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, oraz szanując czas Inwestora, jako jedyni w Kielcach oferujemy bezpłatną prezentacje produktów na Państwa inwestycjach, gdzie możecie je obejrzeć na żywo we własnym pomieszczeniu w świetle docelowym.
Architekcie jeśli chcesz być na bieżąco ze światowymi trendami, oferujemy cykliczne szkolenia połączone ze zwiedzaniem fabryk we Włoszech oraz Hiszpanii, wyjazdy na największe Targi wnętrzarskie w Europie, wyposażymy Twoją pracownie w katalogi, próbki oraz wzorniki naszych produktów. Prowadzimy doradztwo pod kątem właściwego zastosowania produktów w Waszych realizacjach.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Bisagra Studio

Skontaktuj się z nami!

Zrobimy wszystko aby sprostać Twoim oczekiwaniom

GÓRA